Naše společnost

Společnost Frisomat založil Guy Somers v roce 1978. Jsme belgická společnost, která navrhuje, vytváří, vyrábí a staví budovy sestavované z prefabrikované oceli tvářené za studena. Frisomat má plnou kontrolu nad celým dodavatelským řetězcem. Od výzkumu a vývoje, projektování a výroby až po dopravu, montáž a poprodejní servis. Naše prefabrikované stavby z oceli tvářené za studena mají o 30°% nižší spotřebu oceli, ale současně jsou robustní a mají dlouhou životnost. Díky tomu se stavební jednotky Frisomat snadno přepravují a montují. Více než 85°% naší produkce směřuje na vývoz.

Frisomat má pobočky ve 14 zemích – Alžírsko, Belgie, Brazílie, Bulharsko, Slovensko, Francie, Německo, Maďarsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, Nizozemsko, Ukrajina – a výrobní závody v Belgii, Rusku a Brazílii. Naše globální síť prodejců se neustále rozrůstá. Vzhledem ke své mezinárodní přítomnosti společnost Frisomat působí ve více než 100 zemích, ve kterých již zrealizovala více než 35 000 staveb s ocelovou konstrukcí. Společnost po celém světě zaměstnává 450 lidí.

 

Frisomat vytváří prostor. Stavby s ocelovou konstrukcí jsou rychle postaveny a vydrží dlouhá léta.

Frisomat postaví vaši budovu spolehlivě a velmi rychle. Budovy stavíme z oceli tvářené za studena. Výhody?

  • Ušetříte čas i peníze
    Vaše ocelová stavba je lehká, ale pevná. To znamená, že je rychle postavena.
  • Vaše možnosti jsou neomezené
    Vaše ocelová stavba je vyrobena z robustních součástí, které si můžete snadno přizpůsobit dle vlastních potřeb, odshora až dolů.
  • Můžete zůstat v klidu
    O návrh, výrobu, optimalizaci a montáž vaší ocelové stavby se postará společnost Frisomat. Vše je samozřejmě podloženo našimi zkušenostmi.

we shelter your business

[Functional]

Společnost Frisomat navrhuje, vytváří a vyrábí
širokou řadu inovativních ocelových staveb,
které se vyznačují těmi nejvyššími standardy kvality.

[Emotional]

To ale není zdaleka vše.
Nabízíme bohaté zkušenosti z oboru,
abychom pro vás vytvořili řešení přesně odpovídající vašim potřebám.
Tímto způsobem nechráníme jen
váš obchodní majetek, ale také
vaši investici.

Hledáte vysoce kvalitní ocelovou stavbu?