SKLADIŠTĚ ZELENINY

Skladování ovoce a zeleniny vyžaduje chladné, čisté prostředí a optimální úroveň relativní vlhkosti. Maďarský velkoobchodník s ovocem a zeleninou firma Fenyo požádala společnost Frisomat, aby navrhla, vyrobila a postavila budovu pro skladování a ligistické účely.

Ocelová budova Frisomat má rozlohu 1 464 m2 . V místnostech je udržováno chladné klima s různými teplotami. Z hlediska energetických nákladů byly do bočních stěn a vnitřního obložení budovy instalovány izolační panely s velkou tloušťkou. Pro nákladní vozy přivážející a odvážející zboží, které neustále čekají u bran, společnost Frisomat vyrobila nakládací rampu pro usnadnění nakládky/vykládky zboží. Přes velká segmentová vrata mohou do budovy a ven jezdit různá vozidla.

Skladovací hala dnes firmě Fenyo zajišťuje krátké cykly nakládky a vykládky zboží, snadno udržovatelné skladovací a předváděcí prostory a vynikající skladovací podmínky. Plus možnost prodeje přímo ze skladu. To vše pod jednou střechou multifunkční kovové budovy Frisomat.

PODROBNOSTI PROJEKTU

Kategorie:
Klient: Fenyo
Umístění: Maďarsko
Rozloha: 1 464 m²

Hledáte vysoce kvalitní ocelovou stavbu?